Pravidla blogu

9. listopadu 2010 v 17:12 | Vicky**
avatar

Prosím přečíst celé!1) Nekopírovat mojí grafiku, styly článků atd. Líbí se ti to? Zkopíruješ? NEee! Pokud budeš něco moc chtít, slušně popros! Nesnáším, takový ty "ubohý kopíračky".. A věřte, že vás stejně nahlásím :P

2) K fotkám piš zdroj - to je snad jasné..

2) Nelíbí se ti tu něco? - Všechno jde vyjádřit slušně. ;)

3) NECHCI tu žádné pitomé názory na Daru! Mě klidně nadávejte, ale jí NE!!A pokud vám to není jasné, tak sem radši nechoďte. Stejně tyhle "provokativní komentáře" hned mažu.

4) Nespřáteluji. Důvod je jasný. Měla jsem předtím ještě několik blogů, a příjde mi, že většina lidí tu je jen kvůli návštěvnosti. Samozřejmě, mám radost z komentů, ale kvůli tomu přece nebudu psát : Jestli tu nebudou dlouhý komentáře, tak vás vyhodím.. atd. To je jen a jen vaše věc, kam rádi chodíte a nikdo vás nemá do ničeho nutit. Ani SB. SB neboli AFFS, nebo jak chcete by měly být něco jako oblíbené stránky, ne? A znám lidi, kteří spřátelujou úplně s každým, ani ho neznají, ani se jim nelíbí jeho blog, ale chtějí být SB. Proč? Aby měli hodně SB? Aby měli vysokou návštěvnost? Já se přiznám, že mě na tom vůbec nezáleží! A říkejte si co chcete, je to jen můj názor ;)

5) Píšeš reklamy? Od toho je (bude) rubrika REKLAMY, pokud budou reklamy někde jinde, též mažu :P Pokud nutně potřebuješ např. někde hlásnout a napíšeš do reklam, ráda ti hlásnu! :)

6) Něco jsi nepochopil/a? Klidně se zeptej, ráda odpovím! Ale myslím, že toto snad pochopí každý.

Vicky**- majitelka blogu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama