Jupíí! Darinku máme zpátky v Praze!!

5. srpna 2010 v 13:26 | Vicky |  News

Dara Rolins: Z letiště rovnou za Laurou a Matějem

Dara do Prahy přiletěla včera ráno. Na letišti ji vyzvedla její manažerka a kamarádka Eva Skallová...03.08.2010  05:00Zpěvačka Dara Rolins (37) se včera vrátila z New Yorku, kde strávila pracovní týden. "Navštívila jsem několik designérských výstav pro inspiraci a měla jsem nesčetně pracovních schůzek," řekla Blesku Dara o svém novém obchodě s nábytkem, který má otvírat v září a ponese její jméno.


V New Yorku si prý také konečně trošku odpočinula. Poté, co její auto srazilo a usmrtilo motocyklistu Jindřicha Rotrekla (†63), byla vyčerpaná. "Těch pár dnů hodně daleko od domova mi pomohlo. Setkala jsem se tam i s kamarádkami, se kterými jsem se seznámila, když jsem v Americe chvíli žila," svěřila Dara.Výslech na policii

Nyní ji čeká spousta vyřizování, 17. srpna dopoledne má výslech na kriminální policii dopravních nehod pro Prahu 7, kde se bude řešit tragická událost. "Dara Rolins je podle předběžného šetření nevinná," řekl Blesku zdroj z policie.
Na letiště do Ruzyně pro zpěvačku přijela její manažerka a dobrá kamarádka Eva Skallová. První kroky Rolins mířily na Vyžlovku, kde už na ni čekal přítel Matěj Homola (37) s dcerou Laurou (2).
  • FOTO...společně pak zamířily s věcmi rovnou k autu...

Dara chce být s rodinou

Dara hodlá na venkově s rodinou strávit určitě týden nebo více a nevěnovat se ničemu jinému než odpočinku s rodinou."Ještě jsem nepřemýšlela, kdy začnu zase něco dělat jako zpěvačka, zatím to neřeším," svěřila Dara.
Po dobu zpěvaččina pobytu v New Yorku se celý týden staral o dceru Matěj. Jen o víkendu musel muzikant předat malou mamince, protože měl se svojí rockovou kapelou Wohnout nasmlouvaná vystoupení, která se nedala zrušit. "Byl jsem s Laurou každou chvilku, kdy to šlo," svěřil Blesku Matěj.

(c) blesk.cz
268ed045-20e0-464d-81df-3c715038997f
1.03.01
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama