Dobrá zpráva:)

28. července 2010 v 15:40 | Vicky |  News

Policie má údajně jasno: Dara je nevinná!

Dara Rolins
Dara Rolins
Včera 10:05

Zdá se, že dvoutýdenní vyšetřování tragické nehody přineslo první ovoce. Policejní vyšetřování spolu s pitevní zprávou vydaly první výsledky, které hovoří ve prospěch Dary Rolins (37), kterou v poslední době někteří lidé obviňovali ze smrti řidiče skútru, který po střetu s jejím vozem zemřel. Informuje deník Aha!

"Policie provedla vlastní měření. Z něj vyplývá, že řidička Dara Rolins  nehodu zřejmě nezavinila," uvedl pro deník Aha! zdroj obeznámený s vyšetřováním případu. Z policejních spisů tak neznámým způsobem uniklo několik podstatných informací, které ale hovoří veskrze v Dařin prospěch. "Vyšlo najevo, že motocyklista se vyhýbal výmolu na vozovce a přitom se zřejmě dostal do protisměru," uvedl pro deník policejní informátor.

Paradoxem je, že u nehody zasahovali rovnou muži z dopravního inspektorátu, aby se zabránilo prodeji fotografií a úniku informací, a najednou ze stejných míst prosakují detailní zprávy o výsledcích šetření.  Jedná se nejen o pitevní zprávy, ale vyjádření bulvárnímu deníku poskytnul dokonce i policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Oproti tomu deník Blesk přináší rozhovor z roku 2003, ve kterém Daru zpovídal ohledně jejího způsobu řízení. Z rozhovoru jasně vyplývá, že Rolins tehdy skutečně neměla žádnou pokoru ze silnic. Otevřeně přiznává, že jezdí rychlostí až 240 km/h a levý pruh na dálnicích je podle ní pro ty řidiče, kteří chtějí jezdit rychle a jsou ochotni za to zaplatit pokutu.

(c) Super.cz
268ed045-20e0-464d-81df-3c715038997f
1.03.01
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama